E-shop

Radovan Vitek

V čom vám viem pomocť?

Analýza ZLATKOPKA

Dostávate to najhodnotnejšie čo je možné vydolovať z neplatenej, čiže organickej návštevnosti vášho webu.

Tento zoznam vyhľadávaní vám pomôže hlavne pri príprave nového obsahu a zároveň máte veľkú šancu sa zobrazovať na vybrané kľúčové spojenia zo ZLATOKOPKY na prvých pozíciách už do pár dní.

Nie je v tom žiadny chyták, ani fígeľ, využívame iba toho, že zatiaľ nikto iný sa o tieto kľúčové slová nezaujíma a práve preto len obsadíte pozície, ktoré zostávajú nepovšimnuté!

ZLATOKOPKA
0
ZLATOKOPKA pre jeden WEB

Aktuálny stav WEBU

Ak chcete vedieť ako si na tom váš web stojí aktuálne, nie je nič jednoduchšie ako si objednať túto analýzu.

Výsledok je aktuálne číslo v rozpätí 0-10 podľa toho, ako vás hodnotí samotný Google.

Analýzu odporúčame využiť vždy pred nejakým zásahom na webe, či už technickým alebo pridávaním článkov, alebo spätných odkazov a následne po samotnej realizácii s odstupom času tak, aby vás Google robot dokázal zaznamenať.

Výsledná analýza vyzerá takto:

0
Cena za analýzu

Implementácia Google Analytics

Google analytics je veľmi dobrý nástroj pre sledovanie rôznych analytických funkcii vášho webu a je hlavne ZDARMA. Problémom je skôr nevedomosť ako si ho viete sami implementovať a ako si ho viete sami spravovať.

Po implementácii je používanie skôr intuitívne a dozviete sa z neho veľa zaujímavých informácii o vašom webe ako napríklad:

-          Návštevnosť vášho webu

-          Správanie používateľov webu, odkiaľ prišli, na ktoré stránky sa dostali, čo ich zaujíma a čo ich naopak vôbec nezaujalo

0
Pomoc pri implementácii

Analýza Linkbuilding konkurencie

Z tejto dôležitej analýzy si budete vedieť jednoduchšie hľadať možnosti kde by ste mali získavať spätné odkazy pre vás web. Ak sú spätné odkazy dôležité pre vašu konkurenciu, budú spätné odkazy dôležité aj pre vás.

Výsledkom analýzy je zoznam 5 vašich konkurentov a informácii o tom, kde všade získali oni spätný odkaz, takže máte prehľad kde všade by ste sa mali pokúsiť získať takisto spätné odkazy či už platené, alebo bezplatné.

0
Cena za analýzu Linkbuilding konkurencie

E- shop

Radovan Vitek