Ako zvýšiť návštevnosť webu

časť štvrtá NOVÁ CESTA

V tejto časti som predpokladal, že si budeme analyzovať dodané podklady z web stránky kadarmont.sk ale stalo sa to, čo som ani ja nepredpokladal, že bude problém s dodávkou podkladov od majiteľa webu. Rozumiem tomu, nemá na to čas, keďže v prvom rade je potrebné riešiť svoj biznis a až potom marketing a veci okolo podnikania...

Nakoniec som zvážil nasledovnú vec a možno to bude mať oveľa viac výhod pre každého z vás a dohodol som sa s majiteľom webu kadarmont.sk, že vybudujeme nový web od úplných základov a všetky veci okolo toho budem mať pod „palcom“ ja... 😊

Čo to znamená pre ZLATOKOPKU? Len to, že ak je tu niekto, kto len začína s podnikaním a vôbec netuší ako na nový web, ako a kde si zaobstarať doménu, hosting a všetko čo potrebujete pre chod svojho online podnikania, ste tu správne!

 

Začneme pekne od začiatku, čiže všetko čo budeme robiť, môžete robiť takisto vy krok po kroku a hlavne úplne zdarma a na konci našej zlatokopky budeme mať aj mi úplne funkčný web a správne nastavenú kompletnú agendu.

Odporúčam vám pridať sa do našej skupiny FB Podnikajme spoločne, takto neprídete ani o jednu časť Zlatokopiek, resp o vybudovanie kompletného predajného webu.

Držím všetkým palce a hlavne ak by ste potrebovali s niečím poradiť, pýtajte sa rovno v našej FB skupine.

 

Budem rád, ak sa pripojíte do našej súkromnej Facebookovej skupiny Podnikajme spoločne, kde budeme zverejňovať všetky naše pokroky a postupy, ktoré by ste mohli počas svojej ZLATOKOPKY potrebovať, prípadne všetky vaše otázky píšte rovno do skupiny, kde sa budeme snažiť zodpovedať každý dopyt.

A čo nás čaká v ďalšej časti? Pozrieme sa na úpravy samotného webu a zároveň budeme čakať na doplnenie článkov na samotný web adminom tejto stránky. Následne sa pozrieme na samotné pokroky a názorne si ukážeme ako postupne vylepšovať celý web kadarmont.sk.

Ak máte otázky, smelo sa pýtajte.

Za každý komentár, prípadne postreh  Vám budem vďačný:

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité výhradne pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov